O nás

    Originalita a funkčnost, to byly hlavní důvody zasednout k šicímu stroji a ušít něco jedinečného, odlišného, co nikdo jiný v okolí nemá. První obojky nebyly dokonalé. Od té doby uběhlo už spoustu času, kdy bylo zapotřebí vyzkoušet spoustu různých materiálů a látek, aby byly funkční a zároveň i designové. 

     V současné době všechny naše obojky podšíváme softshellem, který je pevný a zároveň měkký, tudíž pohodlný pro nošení. A bychom splnili i tu designovou stránku, našíváme na obojky krásné zahraniční bavlněné látky. Ty pečlivě vybíráme, protože obojek musí být především odolný.

     Nešijeme jen obojky, ale zákazník si u nás může objednat i vodítko, postroj nebo pamlskovník, to vše ve stejném designu. Vodítka šijeme jak klasického typu, tak přepínací. Co se týká pamlskovníků, tak nabízíme typ classic, který se zapíná na karabinu. Je ušit z dvojité vrstvy materiálu, s dvojitým dnem pro maximální odolnost. Velkou oblibu si u zákazníků našly taky sady pro štěňátka. V sadě zakoupíte obojek, obojek se šátkem, vodítko a kšíry. Nemusíte tedy běhat po obchodech a hledat každou věc zvlášť. U nás nakoupíte vše pohodlně a ve stejném designu. 

     Protože kvalitní obojek by měl především dobře sedět, šijeme pro většinu zákazníků na míru. Snažíme se s každým zákazníkem komunikovat individuálně, abychom dosáhli perfektního výsledku a spokojenosti zákazníka.

emDox

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.